Kalidou Koulibaly
fot. www.sccnapoli.it

Wszystko wskazuje na to, że defensor Napoli, Kalidou Koulibaly zostanie niebawem oficjalnie ogłoszony jako nowy środkowy obrońca Manchesteru City.

Według Tuttosport, reprezentant Senegalu zostanie sprzedany do klubu z Etihad Stadium za około 70 milionów euro plus premie, jednakże pojawiają się pewne nieścisłości.

Z najnowszych informacji z rynku transferowego wynika, że Manchester City poprosił Napoli, aby wstrzymać się z finalizacją transakcji defensora do września, podczas gdy Włosi chcą jak najszybciej zakontraktować Gabriela z Lille jako następcę Koulibaly’ego.

Włoski dziennikarz Alfredo Pedulla twierdzi jednak, że transfer Koulibaly’ego na Etihad Stadum to tylko kwestia czasu. Obrońca uzgodnił już podobno warunki kontraktu indywidualnego, a do omówienia pozostała jedynie kwestia premii, które będą kluczowe dla włoskiego klubu.

Źródło: www.tuttosport.com

4 KOMENTARZE

  1. Saga jak z jorginho. 10-11 tygodni i jeszcze i to że transfer ma być we wrześniu. Czyli 10 dni pierdolenia . Za to coraz to nowsze info. Dzisiaj City bierze lautaro . Aouar alaba no i oczywiście koulibaly. Za to Chelsea ładnie szaleje . Ponoć chilwell już zaklepany. Havetz tak samo i jeszcze thiago silva .