Sergio Aguero
fot. www.mancity.com

Juventus wymieniany jest jako poważny kandydat do zakontraktowania napastnika Manchesteru City, Sergio Aguero.

Argentyński napastnik powrócił niedawno na boisko po długiej walce z urazem kolana oraz koronawirusem, jednak jego umowa wygaśnie wraz z końcem sezonu i do tej pory kierownictwo Manchesteru City nie osiągnęło kompromisu z piłkarzem w kwestii nowej umowy.

Argentyńczykiem w ostatnim czasie interesowała się przede wszystkim Barcelona, jednak według danych przekazanych przez Sport Mediaset, chęć pozyskania napastnika wykazuje także Juventus, który chciałby aby Aguero stworzył duet napastników z Cristiano Ronaldo.

Rekordowy strzelec wszechczasów Manchesteru City rozegrał zaledwie 11 spotkań we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie. Łącznie Aguero strzelił 256 bramek w 381 występach dla Obywateli od czasu transferu z Atletico Madryt.

Źródło: www.sportmediaset.mediaset.it

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments