Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Trener AS Monaco, Leonardo Jardim podczas przedmeczowej konferencji prasowej poinformował, że wciąż nie podjął ostatecznej decyzji odnośnie występu Radamela Falcao. Kolumbijczyk czuje się lepiej, ale nie wiadomo, czy będzie w stanie grać na najwyższym poziomie.

– Radamel Falcao czuje się już lepiej, ale nie wiem, czy będzie w stanie zagrać z Manchesterem City. Poczekamy do jutra, aby podjąć decyzję.

– Myślę, że oba zespoły będą atakować. Spróbujemy strzelać, ponieważ musimy zdobyć dwie bramki więcej, aby zakwalifikować się do kolejnego etapu rozgrywek. Myślę, że szczególnym zagrożeniem będą indywidualne umiejętności ich piłkarzy, którzy mogą zdobyć gola w dowolnym momencie.

– Aby zakwalifikować się dalej, myślę, że musimy zdobyć co najmniej trzy bramki. Myślę, że oba zespoły będą respektować swoje DNA, ponieważ wydaje mi się, że ciężko jest zmienić atakującą mentalność zawodników. 

– Nie boję się tego typu gier. Jestem o wiele bardziej zaniepokojony, gdy gramy z mniejszymi klubami i jesteśmy faworytami. Każdy z nas skorzysta z tego wieczoru. Jeśli jesteś pasjonatem piłki nożnej, kochasz takie wieczory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj