Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Na naszej stronie pojawiła się sonda dotycząca jej funkcjonowania, a konkretnie chodzi o tzw. Shoutbox, na którym fani Obywateli (i nie tylko) mogą dyskutować, wymieniać poglądy i wyrażać swoje opinie na tema PL, naszej drużyny i futbolu w szerokim tego słowa znaczeniu.

Niestety, w ostatnim czasie nasza www. nie funkcjonuje tak jakbyśmy sobie wszyscy tego życzyli. Przyczynom takiego stanu rzeczy jest lub może być między innymi shoutbox, tak jak niektórzy z Was sugerowali.   

Pod pisanymi z mozołem i niejednokrotnie z poświęceniem newsami nie pojawiają się żadne komentarze, lub bardzo skąpe i sporadyczne, podczas gdy na SB dyskusja trwa w najlepsze. Celem zlikwidowania SB ma być między innymi ożywienie serwisu i zachęcenie redaktorów po przez komentarze pod danym newsem do jeszcze większego wysiłku i pracy. Każdy komentarz pod newsem, jest dla nas oznaką, że ktoś jednak bierze nas za poważny i wiarygodny serwis i że to co staramy się w jak najlepszy sposób robić nie rozpływa się we mgle.

WY! Jesteście solą tej strony, tego klubu, naszej ?Błękitej? społeczności, bez z Was kibiców City funkcjonowanie tego serwisu nie ma najmniejszego sensu,  dlatego też zachęcamy Wszystkich do czynnego udziału w życiu portalu.

Ciągle potrzebujemy redaktorów, newsmanów… ludzi, którym ten serwis, ten klub leży na sercu. ZAPRASZAMY DO REDAKCJI!

Jesteśmy kontynuacją najstarszego serwisu o klubie z niebieskiej części Manchesteru, nie pozwólmy aby to co kiedyś ktoś przed wieloma laty z miłości do klubu założył przestało istnieć.

Z Błękitnym pozdrowieniem

Redakcja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj