Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Bramkarz Manchesteru City i reprezentacji Anglii, Joe Hart okazał wsparcie swojemu klubowemu koledze – Raheemowi Sterlingowi i stwierdził, że 21-letni skrzydłowy z całą pewnością pokaże pełnie swoim umiejętności podczas zbliżających się Mistrzostw Europy we Francji.

Sterling miał trudny, debiutancki sezon w Manchesterze City po transferze z Liverpoolu, podczas którego często nękany był przez kontuzje. Ostatecznie 21-latek rozegrał 23 spotkania w podstawowym składzie City i zdobył zaledwie 6 goli w całym sezonie.

Sterling pokazał się jednak z dobrej strony w niedzielnym meczu reprezentacji Anglii z Turcją, co zdaniem Harta jest dobrym prognostykiem przed Euro.

– Raheem zaprezentował się bardzo dobrze, a ja byłem podekscytowany faktem, że mogłem zobaczyć go na boisku. Raheem miał wiele problemów pod koniec sezonu, stracił wiele gier, ale to wszystko to już przeszłość, ponieważ rozpoczyna nowy rozdział – stwierdził Hart podczas rozmowy z mediami.

– Myślę, że Raheem Sterling jest zawodnikiem, który może zmienić oblicze meczu. Widzę, jak ciężko pracuje z dnia na dzień i stara się doskonalić swoje umiejętności. On ma dopiero 21 lat i na pewno będzie jeszcze lepszy.