Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Bramkarz Manchesteru City, Joe Hart, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w West Hamie, nie ukrywa że bardzo chciał odejść z zespołu Obywateli na zasadzie transferu definitywnego.

30-letni bramkarz poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Torino i w tegorocznym okienku transferowym bardzo mocno dążył do stabilizacji, ale było to trudne do zrealizowania.

– Transfer definitywny był trudny do zrealizowania. Nie sądzę, abym zbyt wielkie szanse na stały transfer, jeśli w ogóle takie istniały. Wypożyczenie do West Hamu było idealnym rozwiązaniem – powiedział Hart na łamach The Telegraph.

– Kiedy zadaje mi się pytania, zawsze odpowiadałem szczerze. Idealnym rozwiązaniem było dla mnie podpisanie stałej umowy. Niestety nie mogło tak się stać, dlatego West Ham jest dla mnie absolutnie fantastycznym rozwiązaniem. Jestem bardzo wdzięczny za szansę, którą mi dali.

– Slaven Bilic, David Gold i David Sullivan postawili sprawę jasno i chcieli, aby był częścią tego klubu, za co jestem im bardzo wdzięczny.