Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City pożegnał się już z rozgrywkami Pucharu Anglii, a szansę na triumf klubu z Etihad Stadium w rozgrywkach Premier League także zmalały po ostatnich porażkach z Leicesterem i Tottenhamem.

Przed zawodnikami Manuela Pellegriniego w dalszym ciągu szansa na triumf w rozgrywkach Pucharu Ligi Angielskiej i Ligi Mistrzów. Już w środę, Manchester City zmierzy się w pierwszym meczu 1/8 finału tych rozgrywek z Dynamem Kijów.

Zdaniem goalkeepera City, Joe Harta, jego drużynę stać na triumf w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych w Europie, ale musi uwierzyć, że jest w stanie zrealizować ten cel.

– Musimy uwierzyć, że Manchester City może wygrać rozgrywki Ligi Mistrzów.

– Musimy uwierzyć, że mamy wszystko co potrzeba, aby zrealizować nasz cel. Jesteśmy jedną z najlepszych drużyn w Europie i musimy w to uwierzyć, bo jeśli tego nie zrobimy, nie mamy szans na sukces.

– Liga Mistrzów jest niesamowita. Cieszymy się, że możemy w niej występować, ale bardziej ucieszy nas udział w kolejnych etapach rozgrywek.

– Spotkanie z Dynamem na pewno będzie dla nas sporym wyzwaniem. Wiele zależy od tego, w jakiej formie będzie Dynamo w związku z harmonogramem ich rozgrywek ligowych.

– Na pewno są silni, ponieważ znaleźli się w gronie 16 najlepszych drużyn w Europie. Czeka nas ciężka przeprawa na trudnym, wyjazdowym terenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj