Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Chociaż Joe Hart przebywa w Turynie już od ponad dwóch tygodni i ma za sobą pierwsze spotkanie w barwach Torino, dopiero dziś został oficjalnie zaprezentowany w barwach włoskiego klubu.

Po krótkiej prezentacji, odbyła się konferencja prasowa z udziałem reprezentanta Anglii, podczas której po raz kolejny poruszył on kwestię swojego odejścia z Manchesteru City.

– Piłka nożna jest bardzo specyficzna. Wszystko opiera się na osobistych wyborach i poglądach. Opinia Pepa Guardioli spowodowała, że zostałem zmuszony do szukania nowego klubu. Nie chciałem publicznie mówić o swojej sytuacji w Manchesterze City, która była bardzo nieprzyjemna. Kocham grać w piłkę nożną, a oczywiste stało się, że moje szansę na grę są bardzo ograniczone – powiedział angielski bramkarz.

– Mimo wszystko muszę przyznać, że Pep Guardiola był wobec mnie bardzo szczery i otwarty. To była trudna sytuacja, ale musiałem ją zaakceptować i uświadomić sobie, że nie wszyscy muszą być moimi zwolennikami.

– Ludzie mówią, że Torino to mały klub, ale tak naprawdę jest to klub z wielką tradycją w wielkiej lidze. Dali mi szansę regularnie grać w piłkę nożną i szanuję ich za to. Między innymi dlatego to była dla mnie łatwa decyzja. Jestem bardzo dumny, że dokonałem takiej zmiany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj