Manuel Akanji Erling Haaland
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola poinformował, że ma do wyboru pełny skład na mecz z Burnley, co oznacza, że Erling Haaland, John Stones i Manuel Akanji będą mogli zagrać przeciwko drużynie Vincenta Kompany’ego.

Haaland był nieobecny od pierwszego tygodnia grudnia, podczas gdy Stones i Akanji uporali się z problemami mięśniowymi. Po niedawnym powrocie do zdrowia Kevina De Bruyne’a i Jeremy’ego Doku, trener Obywateli przyznał, że nie mógł wymarzyć sobie lepszych wiadomości.

– Najważniejszą wiadomością jest to, że prawie cały skład jest w dobrej formie – powiedział Guardiola na wtorkowej konferencji prasowej.

– Nie mamy kontuzji. Manuel Akanji wrócił, dobrze trenuje i nie czuje bólu kolana. John Stones także. To świetna wiadomość, ponieważ ważna część sezonu zaczyna się teraz. Jest Puchar Anglii, jest Liga Mistrzów, która jest tuż za rogiem i oczywiście Premier League – ważne jest, abyśmy mieli wszystkich graczy.

– Mamy cały skład, jesteśmy silniejsi. Zdecydowanie. Erling Haaland? Jest dla nas ważnym graczem. Miał dwa miesiące przerwy, ale czuje się dobrze – mamy dzisiaj sesję treningową, ale najwyraźniej jutro będzie z nami.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj