Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City i Manchester United to dwa kluby, które mają toczyć zaciętą rywalizację i zakontraktowanie napastnika Palmeiras, Gabriela Verona. 18-latek strzelił 11 bramek i zaliczył pięć asyst w dotychczasowych 36 występach w barwach brazylijskiego klubu.

W przeszłości sporo mówiło się, że zainteresowanie młodym napastnikiem wykazuje także FC Barcelona, ale kataloński Sport twierdzi, że Manchester City i Manchester United są faworytami do jego pozyskania.

Oba kluby mają prowadzić już negocjacje z przedstawicielami zawodnika, który miałby kosztować około 20 milionów euro. Do finalizacji transferu miałoby dojść podczas letniego okienka transferowego.

Źródło: www.sport.es

1 KOMENTARZ

  1. Transfer byłby dobry , jeżeli jeden Gabriel nas opuści i przyszedłby Haaland , do Rotacji wtedy Agüero(kontrakt) i Veron, Bo obawiam się że jak GJ tak dalej będzie grał to nic dobrego nas , ani jego nie czeka . Wejście miał niezłe. I pomimo że strzela bramki to jednak ten Brazylijski Karabin się zaciął , bo powinno się oczekiwać po tylu latach czegoś więcej od niego