www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola podsumował sobotnie spotkanie z Olympique Lyon w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

? Teraz jesteśmy rozczarowani, ale po przerwie, kiedy zaczniemy wszystko od nowa, odzyskamy siły. Zrestartujemy się i ponownie spróbujemy wygrać Ligę Mistrzów. Mam świadomość, że razem z chłopakami nie jestem w stanie przełamać bariery ćwierćfinału. Trzy lata z rzędu odpadamy na tym etapie. Życie polega na tym, jak radzisz sobie z niepowodzeniami. W przyszłym sezonie spróbujemy ponownie zrealizować nasz cel.

? Teraz nadszedł czas, aby gracze zrobili sobie przerwę. Damy im jak najwięcej dni. W przyszłym sezonie będziemy silni. Spróbujemy teraz zasnąć, przetrwać 48 godzin, a później zaczniemy myśleć o następnym sezonie.

Źródło: www.mancity.com

4 KOMENTARZE

  1. Tak na chłodno. Pep nie trafił z taktyka -ok . Ale w drugiej połowie gdyby jesus i sterling wpakowali bramki to jesteśmy dalej. Wiadomo że pep nie potrafi bronić. Ale od drugiej linii do bramki przeciwnika to perfekcja. To nie jego wina że nasi skrzydlowi/napastnicy nie strzelają w najlepszych momentach. Sam jesus powiedział że Kevin powinien mieć 30 asyst w sezonie. Wykreował 95 strzeleckich podań A ma 20 asyst . W każdym meczu którym straciliśmy pkt to ktoś od nas zmarnował taka sytuację. Ile karnych nie strzelilismy? 5? To nie wina pepa . Nasi poprostu grają super jak wygrywamy 1-2 bramkami i mecz toczy się dalej. Jak przegrywamy to nie ma pomysłu. Nie wiem czy te podania są po to żeby klepać dla sztuki czy każdy się pozbywa odpowiedzialności. Laporte potrzebuje konkurencji. Gdybywiedział że zawali mecz to w następnych siedzi na lawie ale u nas to jedyny kumaty obrońca. Mam nadzieję że ake się przyjmie do składu i będzie dla laporte godnym konkurentem. Natomiast prawa strona to wszyscy do sprzedania. Garcia niech ta Barca da 15 baniek i % sprzedaży i papa. Otamendi ponoć 10 mln chce dac Betis Napoli czy Walencja. Stones chce west hami Chelsea tu mowa o 20 bankach trochę mało ale to i tak dobra cena za takiego patałacha . Za fernandinho nie dostaniemy nic i pewnie będziemy się z nim jeszcze 10 miesięcy męczyć. Chyba że ktoś z mlsweźmie za jakieś 1,5 mln . To tego angelino i mamy upamecano . Z podstawowej kasy koulibaly i mamy środek obrony na 5-6 lat . Diego Carlos znowu zaprezentował karnego dla United. 2 mecze z drużynami pl i dwa karne . To byłaby bomba za 70 mln. Drugi otamendi. Lewą obronę też trzeba wyprzedaż. Prawy obrońca cancelo w kulki meczach na lewej zrobił więcej niż nasi podstawówki zinchenko i mendy . Czytałem o Sevilli że w zeszłym roku dokonali 9 zmian w podstawowej 11 i zobaczcie gdzie są liga 4 miejsce i finał pucharu ligi .