Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola pojawił się w poniedziałek na konferencji prasowej przed rewanżowym meczem ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Liverpoolem.

Hiszpański opiekun City poinformował, że jego zespół ma świadomość, co musi zrobić, aby odrobić straty z pierwszego meczu.

– Wiemy, co musimy zrobić – spróbować zaatakować, aby przerwać kontratak, co pokazaliśmy nawet w ostatnim meczu. Jesteśmy w stanie stworzyć wiele okazji, nawet w ciągu kilku minut.

– Jeśli będziemy spójni i nie będziemy się poddawać, możemy stworzyć w krotki czasie kilka sytuacji.

– Nie wydaje mi się, abyśmy mówili zbyt dużo o motywacji. Sposób, w jaki graliśmy przez cały sezon, pokazał, co chcemy zrobić. Mój zespół jest niezwykły, mój zespół nie jest porównywalny z wieloma innymi, ponieważ jest najlepszy. Bez względu na to, co stanie się tutaj do końca sezonu, cieszę się z bycia menedżerem tego zespołu.

– Nawet trzy dni temu, ilość szans, jakie stworzyliśmy w meczu z Manchesteru United pokazała nasza siłę. Powinniśmy jednak bronić się trochę lepiej – ale żeby dobrze się bronić, trzeba szybciej reagować.

– Cieszę się, że przegraliśmy z Manchesterem United tak jak przegraliśmy. Nie lubię przegrywać, ale sposób, w jaki graliśmy nawet przegrywając 2:3, pokazał, że potrafimy zareagować w świetny sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj