Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola uważa, że jego drużyna musi skupić się na naszym następnym meczu z Newcastle United i nie myśleć o zaprzepaszczonej szansie na świętowanie mistrzostwa Anglii po porażce z Chelsea.

Manchester City musiał wygrać z zespołem Thomasa Tuchela, aby zostać mistrzem, ale przegrał z drużyną z którą przyjdzie mu się zmierzyć się w finale Ligi Mistrzów pod koniec miesiąca 1:2.

? Ogólnie rzecz biorąc nasz występ był dobry. Jesteśmy smutni, ponieważ przegraliśmy, a chcieliśmy dziś zamknąć kwestie mistrzostwa. Wciąż musimy być skupieni. Piłka nożna jest nieprzewidywalna i musimy skupić się na grze z Newcastle.

? Było wiele rzeczy, które mogliśmy zrobić lepiej, ale generalnie nasza gra przeciwko czołowej drużynie była dobra. Teraz mamy sześć dni na przygotowanie się ? więcej niż kiedykolwiek wcześniej w tym sezonie. Odpoczniemy, a potem przygotujemy się do naszego spotkania z Newcastle.

? Rzut karny Aguero? Gdyby strzelił, powiedziałbyś, że jest geniuszem. Mówię graczom, aby podjęli jedną decyzję, której są pewni.

? Sergio to rozsądny facet, nie będziemy rozmawiać o tym, co zrobił przez cały okres pobytu w Manchesterze City. Podjął decyzję, której nikt się nie spodziewał, ale jeśli był o tym przekonany, zrobił słusznie. Jeśli uważa, że ??to była najlepsza decyzja, ponosi za nią pełną odpowiedzialność.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj