Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola uważa, że aby zostać mistrzem Premier League w sezonie 2021/22, potrzeba około 95 punktów.

Manchester City znajduje się obecnie na szczycie tabeli, mając dziewięć punktów przewagi nad drugim w tabeli Liverpoolem, który w czwartek pokonał Leicester na Anfield Road.

Liverpool ma jednak do rozegrania jeden mecz mniej i odwiedzi Etihad Stadium w kwietniu, aby rozegrać mecz, który może być kluczowy w walce o mistrzowski tytuł.

? Nie ma, co do tego wątpliwości ? przewaga nad Liverpoolem to nic. Musimy wygrać dużo spotkań, zdobyć ponad 90 punktów ? 95, 96, aby zostać mistrzami.

? Możemy przegrać, ale to sposób, w jaki przegrywamy też jest ważny. Możesz przegrać na różne sposoby. Wiele razy, kiedy przegrywaliśmy, przegrywaliśmy jako świetny zespół i musimy kontynuować to w ten sposób.

? Urodziłem się w Barcelonie i ich akademia nauczyła mnie wszystkiego. Najlepszym sposobem, nawet tam, jest myślenie, że wszystko może pójść nie tak. Ostrzeżenia muszą być indywidualne lub zespołowe. Jutro możesz spaść i przegrać, przegrać i przegrać. To najlepszy sposób na podejście do meczów.

? Do tej pory wykonaliśmy niesamowitą passę w Premier League, a Liverpool wciąż jest tuż za rogiem. To pokazuje, jak niesamowity i trudny jest nasz przeciwnik.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj