Szkoleniowiec Manchesteru City Pep Guardiola spodziewa się kolejnego trudnego wyzwania w meczu przeciwko Brentford, które ma jasną filozofię futbolu pod wodzą trenera Thomasa Franka.

Brentford dwukrotnie pokonał Manchester City w sezonie 2022/2023, kiedy ekipa Obywateli zdobyła potrójną koronę, wygrywając 2:1 tuż przed przerwą zimową i 1:0 w ostatnim meczu sezonu.

– W przeszłości widzieliśmy, jak trudne były to spotkania – powiedział Guardiola na konferencji prasowej przed meczem.

– Nawet gdy wygrywaliśmy, zawsze były to zacięte mecze, a w zeszłym sezonie dwukrotnie przegraliśmy. Wiemy, jak trudno jest z nimi grać i jakie mają standardy; wierzą w nie i umiejętnie wdrażają.

– To kolejny mecz, z którym musimy się zmierzyć, i kolejne wyzwanie dla nas.Klub polega na Thomasie Franku przez wiele lat. Każdy przychodzi i dokładnie wie, co ma robić. To bardzo pomaga.

– Spisali się naprawdę dobrze, mają niesamowitych napastników w ataku. Wielki, wielki komplement dla nich. Mam dla nich wiele podziwu.

Źródło: www.mancity.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments