Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Kłopoty Claudio Bravo z zaaklimatyzowaniem się w Manchesterze City, doprowadziły do medialnych rozważań, czy bramkarz reprezentacji Anglii, Joe Hart nie powinien powrócić do klubu z Etihad Stadium.

29-letni Hart pożegnał się z Manchesterem City latem minionego roku i udał się na roczne wypożyczenie do włoskiego Torino.

Teoretycznie rzecz biorąc, wraz z końcem sezonu, Anglik może powrócić do City, ponieważ jego kontrakt z klubem obowiązuje do 2019 roku. W związku z tym kwestią czasu wydawało się, kiedy Pep Guardiola zostanie zapytany o przyszłość uwielbianego w Manchesterze bramkarza.

– Jestem bardzo zadowolony z Willy’ego Caballero i Claudio Bravo – powiedział Guardiola wyraźnie rozdrażniony pytaniem o reprezentanta Anglii.

Aktualna umowa Willy’ego Caballero wygasa wraz z końcem sezonu, a Guardiola póki co nie podjął decyzji odnośnie jego przyszłości.

– Będę decydować o wszystkim pod koniec sezonu. Ufam bardzo mocno moim bramkarzom i będziemy decydować  o wszystkim po sezonie. Nie chodzi tu tylko o bramkarzy, ale o obrońców, pomocników, napastników – mamy zamiar podjąć decyzję pod koniec sezonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj