Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola podczas konferencji prasowej przed meczem z Fulham pochwalił poczynania Phila Fodena, który jest wychowankiem klubowej akademii i w szybkim czasie stał się istotną postacią w zespole The Citizens. Młody Anglik rozegra niebawem swój 50 mecz w Premier League.

? Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Phil Foden jest wychowankiem naszej akademii i pokazuje przesłanie: Jeśli masz pasję i umiejętności, osiągniesz sukces ? powiedział Guardiola.

? To, co kocham w Philu, to jego pasja do gry i pasja: Chce być lepszym graczem i osiągać wielkie rzeczy dla siebie, swojego klubu i swojej drużyny narodowej.

? Trenowanie zawodnika takiego jak on to spełnienie marzeń dla trenera ? właśnie z powodu tej pasji. Zwykle, gdy się starzejesz, zaczynasz trochę tracić pasję, ale on jest jak mały chłopiec! Wychodzi na boisko podczas sesji treningowej i pierwszą rzeczą, której szuka, jest piłka ? wszystko, czego chce, to grać z kolegami z drużyny, podawać i oddawać strzały.

? To będzie jego pierwsze osiągnięcie – 50 meczów w Premier League, ale w przyszłości rozegra ich znacznie więcej. Miejmy nadzieję, że będzie miał pasję, aby wciąż się rozwijać. Jestem pewien, że znając go, że tak się stanie.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj