Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola nie chce myśleć o zdobyciu tytułu mistrza Anglii, mimo że jego drużyna potrzebuje zaledwie pięciu punktów w pozostałych pięciu meczów sezonu, aby zapewnić sobie 7 w historii mistrzostwo Anglii.

Gdyby Manchester City pokonał Crystal Palace na Selhurst Park w sobotę, a Manchester United przegrał u siebie z Liverpoolem w niedzielę, Obywatele byliby o krok od mistrzowskiego tytułu.

– Spróbujmy wygrać z Crystal Palace. Nie pytajcie mnie, co się stanie, kiedy tego nie zrobimy. Kiedy przegramy, możecie zapytać o moje odczucia. Nie mogę jednak teraz na to odpowiedzieć, ponieważ tego nie doświadczyłem – powiedział Guardiola.

– Teraz musimy odzyskać siły po meczu w Paryżu – to nasz szósty mecz z rzędu. Jesteśmy zmęczeni pod wieloma względami. Jutro zagramy o 12.30 (13:30 czasu polskiego), więc nie mamy wiele czasu na odpoczynek.

– Przepraszam, że nie odpowiadam na pytania związane z Crystal Palace, ale to drużyna Roya Hodgsona. Za każdym razem, gdy się z nimi spotykaliśmy, mieliśmy wiele problemów, aby wygrać.

– Pozwólcie nam pojechać do Londynu, wyspać się i spróbować wygrać mecz. Reszty nie możemy kontrolować.

Źródło: www.mancity.com

1 KOMENTARZ