Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola poinformował podczas przedmeczowej konferencji prasowej, że spodziewa się ciężkiej przeprawy w meczu z Crystal Palace

Drużyna Orłów zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli Premier League i wciąż jest na etapie budowania formy, ale Guardiola poinformował, że uważanie obserwował drużynę dowodzoną przez Alana Pardewa i jest pod ogromnym wrażeniem ich postawy.

– Spodziewam się ciężkiego meczu. W ostatnim czasie obejrzałem wiele spotkań w ich wykonaniu i wiem, że to będzie trudne spotkania. Mają trenera z dużym doświadczeniem w Premier League. Są szybcy, potrafią grać jeden na jednego. Wiemy, czego możemy się po nich spodziewać. Musimy uważać na Benteke, ponieważ kiedy otrzyma odpowiednią piłkę, nie da się zatrzymać.

– Niektóre zespoły chcą zaatakować, niektóre chcą się bronić, a niektórzy chcą poczekać na swój moment. Chcą dośrodkować, wywalczyć rzut rożny, kontratak, albo po prostu stają się bardziej agresywne, dlatego trzeba się dostosować.

– Takie zespoły jak na przykład Middlesbrough starają się bronić, bo uważają, że jest to najlepszy sposób, aby nas pokonać, więc trzeba sobie z tym poradzić i znaleźć właściwą drogę.

– Zrobiliśmy absolutnie wszystko, w naszym ostatnim meczu. Byliśmy aktywni, ale nie efektywni. Tym razem postaramy się być efektywniejsi. Musimy wykorzystywać o wiele większą ilość naszych szans. Mamy wystarczająco dużo sytuacji, aby wygrywać mecze. Jesteśmy mamy zamiar się poprawić i wygrywać tego rodzaju spotkania, to znaleźliśmy właściwą drogę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj