Jadon Sancho
fot. www.bvb.de

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola wypowiedział się na temat plotek transferowych łączących Jadona Sancho z powrotem do klubu z Etihad Stadium.

20-letni reprezentant Anglii w 2017 roku opuścił Manchester City na rzecz Borussii Dortmund, gdzie stał się centralną postacią. Teraz łączony jest z powrotem na Wyspy Brytyjskie i chociaż zainteresowanie jego osobą wykazuje przede wszystkim Manchester United, pojawiają się także pogłoski o City.

? Powrót Sancho? Nie, nie, nie. Postanowił odejść. Dlaczego miałby zdecydować się wrócić?

? Chcieliśmy, aby pozostał z nami jak Eric Garcia i Phil Foden. On jednak wybrał tak jak Leroy Sane teraz i swego czasu ja, kiedy zdecydowałem się przenieść do innego kraju, aby zostać trenerem.

? Kiedy zdecydował się wyjechać do Dortmundu, to nie dlatego, aby wrócić rok później. To nie miałoby sensu. Nie chciał tu być, dlatego uważam, że nie chce tutaj wrócić.

Źródło: www.skysports.com

2 KOMENTARZE

  1. Nie chciał grać dla City jak Phil foden i Eric Garcia ? Raczej nie chciał gnić na ławce u Guardioli jak Phil Foden i Eric Garcia. 9 na 10 zawodników na jego miejscu by odeszło.

  2. Niestety ale mocna i duża konkurencja robi swoje , szczerze mówiąc to zamiast rotacji składem wolałbym stabilność w naszej drużynie, niestety nadmiar graczy o mocnych nazwiskach robi swoje , Garcia ma szansę zaistnieć bo ten środek obrony jest ….brak słów tak to ujme Laporte nie ma godnego partnera , Foden będzie grał za Silve i mam nadzieję że nie będziemy nikogo szukać w to miejsce , I może nadszedł by czas na Sancho za Sane gdyby chciał grać dla tego klubu , ale rozumiem że chciał się rozwijać i zrobił bardzo ważny krok w swojej karierze odchodząc z Etihad , I może Jadon nie chce tu wrócić ale …..ja I myślę że wszyscy kibice City by chcieli ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj