Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola podczas konferencji prasowej przed meczem z Arsenalem, po raz kolejny podkreślił, że jego zespół potrzebuje większej ilości czasu, aby w pełni przystosować się do jego filozofii gry.

– Jestem tutaj, aby wygrywać. Aby coś wygrać, potrzeba czasu, dlatego ciężko pracuję wraz z moim zespołu. Potrzebuję więcej czasu. Jestem tu również po to, aby się uczyć – poinformował Guardiola.

Hiszpański trener wyznał także, że ma ogromny szacunek do pracy wykonywanej przez trenera Arsenalu, Arsene Wengera i wyraził podziw dla zespołu z Londynu.

– Mam wiele szacunku do pracy wykonywanej przez Arsene Wengera. Podziwiam sposób w jaki próbuje grać, a także jego miłość i pasuję do tego co robi, a zwłaszcza jakość piłkarzy, których kupuje.

– Arsenal jest jednym z najlepszych zespół w ofensywie. Mają wiele talentów w swoim składzie. Będziemy musieli zagrać świetny mecz, aby ich pokonać.

– Arsenal ma ogromną jakość i zawsze kupuje odpowiednich graczy. Mają szybkich piłkarzy, którzy potrafią świetnie bronić i być wsparciem dla ofensywy.

Szkoleniowiec City został także poproszony o komentarz dotyczący ewentualnego odejścia z klubu bramkarza, Claudio Bravo.

– Nie czytam zbyt wielu gazet, tak samo jak nie korzystam specjalnie z Twittera i Instagrama

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj