Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola odpowiedział na słowa Samira Nasriego, który podczas wizyty w programie L’Equipe du Soir podzielił się najbardziej intymnymi zasadami szkoleniowca klubu z Etihad Stadium.

Według Nasriego, hiszpański trener zakazał zawodnikom Manchesteru City uprawiania seksu po północy, a wcześniej podobną zasadę wprowadził Lionelowi Messiemu w Barcelonie i Robertowi Lewandowskiemu w Bayernie Monachium.

– Guardiola wprowadził do klubu kilka zasad, ale najciekawsza jest ta związana z seksem. Guardiola stwierdził, że każda nasza aktywność seksualna musi mieć miejsce przed północą, przez co mieliśmy lepiej sypiać i regenerować siły. Zasada ta miała obowiązywać zawsze, niezależnie czy gramy kolejnego dnia mecz, czy mamy wolne. Guardiola wprowadził takie coś w Barcelonie Messiemu oraz Lewandowskiemu w Bayernie Monachium i podobno przestali miewać problemy mięśniowe ? powiedział Nasri podczas rozmowy z L’Equipe.

Guardiola zapytany o to, czy słowa zawodnika mają związek z rzeczywistością, odpowiedział rozbawiony.

– Nigdy nie zabraniałem uprawiania seksu po północy. Nie da się grać dobrze w piłkę, jeśli nie uprawiasz seksu ze swoją partnerską. Jeśli to robisz, jesteś lepszym graczem – powiedział roześmiany Guardiola.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj