Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola poinformował, że planuje opuścić angielski klub, kiedy jego obowiązujący 2023 roku kontrakt zostanie zrealizowany.

50-letni Hiszpan, który dołączył do Manchesteru City w 2016 roku, zdobywając trzy tytuły mistrza Premier League, ale czuje, że po siedmiu latach będzie potrzebował odpoczynku. Były szef Barcelony zdradził także, że jego kolejną ambicją jest poprowadzenie drużyny narodowej.

? Moim następnym krokiem będzie reprezentacja narodowa, oczywiście jeżeli będzie taka możliwość. Reprezentacja narodowa to kolejny krok jaki chce zrobić ? powiedział Guardiola podczas wydarzenia XP Investimentos.

? Po siedmiu latach w Manchesterze City myślę, że będę miał przerwę. Będę musiał zrobić sobie przerwę i zastanowić się co dalej. W międzyczasie chciałbym trenować drużynę z Ameryki Południowej lub z Europy ? gra w Copa America byłaby ciekawym doświadczeniem.

Guardiola zrobił sobie 12-miesięczną przerwę po odejściu z Barcelony w 2012 roku, a następnie dołączył do Bayernu Monachium w 2013 roku.

Źródło: www.espn.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments