Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Pep Guardiola nie ukrywa, że jego zespół celuje w potrójną koronę w obecnym sezonie i będzie dążyć do zdobycia  Ligi Mistrzów po wygraniu Pucharu Anglii i Premier League.

Po krótkiej przerwie, Pep Guardiola i jego zespół skoncentruje się na pokonaniu Interu i próbie zdobycia pierwszej w historii potrójnej korony z Manchesterem City.

– Lubię rozgrywki Pucharu Anglii. Wiele razy docieramy do półfinałów i wygraliśmy kilka lat temu z Watfordem, ale dzisiejsze zwycięstwo jest wyjątkowe.

– Atmosfera była fantastyczna, cudowny dzień, który zakończył się dla nas idealnie. Puchar Anglii jest niesamowity. Pamiętam, że w Hiszpanii i Niemczech także są to wyjątkowe rozgrywki.

– Jeszcze jeden finał przed nami i czujemy, że jesteśmy w sytuacji, w której prawdopodobnie już nigdy nie będziemy.

– Mamy trzy lub cztery sesje treningowe, szczególnie trzy, aby przygotować się na Inter.  

–  Pojedziemy tam, aby wygrać. Wszyscy to wiedzą. Mieliśmy kilka niesamowitych sezonów. Premier League, FA Cup, Carabao Cup, ale musimy wygrać Ligę Mistrzów, aby być zespołem, który zasługuje na uznanie.

– Bez Ligi Mistrzów i tak byłoby to niesamowicie, ale będzie nam tego brakować, jeśli nie wygramy. Musimy wziąć na siebie odpowiedzialność. Od potrójnej korony dzieli nas jeden mecz.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj