Eric Garcia
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, Eric García wraz z końcem sezonu wypełni swoją umowę z klubem z Etihad Stadium i będzie mógł podpisać umowę z inną drużyną na zasadzie wolnego transferu.

Hiszpański zawodnik od dłuższego czasu łączony jest z Barceloną i jest niemalże pewne, że będzie kontynuował tam swoja karierę. Znakiem zapytania jest jedynie, czy obrońca trafi do Katalonii już podczas trwającego okienka transferowego, czy dopiero latem.

Głos w tej sprawie zabrał trener Obywateli, Pep Guardiola.

? Mam nadzieję, że Eric nie odejdzie w styczniu, ale być może w Barcelonie wiedzą więcej niż ja. Nie wiem, co się wydarzy, ale może być tak, że odejdzie. Nie mogę powiedzieć więcej.

Źródło: www.mancity.com

2 KOMENTARZE

  1. Jednak kandydaci na Prezydenta Barcelony nie dali zielonego światła na ten transfer , więc zostaje z nami na obecną chwilę, mam nadzieję że nie będziemy to zbytnio ogrywać dla Barcelony, poreszcie środek obrony funkcjonuje perfekcyknie 🙂

  2. Zdecydowanie należało go sprzedać jeszcze w lato, ale skoro władze klubu nie chciały ryzykować kontuzji/słabej formy któregoś z podstawowych stoperów to trzeba zrobić to teraz, w styczniu. Nie widzę żadnego powodu by trzymać do końca kontraktu (i tym samym nie zarobić) gracza, który otwarcie deklaruje, że chce grać gdzie indziej.