Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola potwierdził, że Kalvin Phillips ma problemy z barkiem, ale ma nadzieję, że angielski pomocnik będzie mógł wrócić do gry przed tegorocznymi Mistrzostwami Świata w Katarze.

Szkoleniowiec Manchesteru City powiedział, że w zależności od diagnozy medycznej istnieje prawdopodobieństwo, że były zawodnik Leeds United może wymagać operacji, aby wyleczyć problem.

? Nie wiem jak długo Kalvin Phillips nie będzie mógł zagrać, nie jestem lekarzem, ale wierzę, że w pełnym zdrowiu pojedzie na Mistrzostwa Świata ? powiedział Guardiola.

? Lekarz powiedział, że jedynym rozwiązaniem w tej chwili jest zrobienie tego, co musi zrobić.

? Przerwa może nie potrwać długo, lecz dłużej. Za każdym razem przy tego typu urazach lekarza mówią, że pojawienie się tego problemu po raz trzeci czy czwarty oznacza, że jedynym rozwiązaniem jest przeprowadzenie operacji.

? Na pewno jest to frustrujące, ponieważ potrzebujemy Phillipsa. Rodri nie może grać we wszystkich grach. Kalvin przyszedł po to, aby walczyć o pozycję, a czasami potrzebujemy dwóch defensywnych pomocników, aby lepiej się bronić.

Źródło: www.mancity.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj