Bernardo Silva Jack Grealish
fot. www.mancity.com

Wspaniałe zwycięstwo Manchesteru City 3:1 z FC Kopenhaga zostało przyćmione obawami dotyczącymi kontuzji Jacka Grealisha i Bernardo Silvy.

– Bernardo został mocno uderzony w kostkę – powiedział Guardiola po zakończeniu spotkania.

– Nie rozmawiałem z lekarzem, ale u Jacka Grealisha wszystko wskazuje na problem mięśniowy.

– W ciągu ostatnich kilku dni jego nastrój na treningach był znacznie lepszy. Był naprawdę dobry, pomógł nam grać we właściwym tempie, szczególnie w tak ważnym pierwszym meczu.

– Przeciwko drużynom, które są niesamowicie zorganizowane, trzeba znaleźć odpowiedni moment i zagrać we właściwym tempie. Jack bardzo nam pomógł i mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. Chciał kontynuować grę, ale nie zamierzamy wyrządzać więcej szkód.

Josko Gvardiol i Mateo Kovacic opuścili wyjazd do Danii z powodu kontuzji, a Guardiola przedstawił aktualne informacje na temat Chorwatów.

– Josko będzie miał dwa lub trzy tygodnie przerwy. Ma problem z więzadłami w kostce. Kovacic jest w trakcie powrotu na boisko. W czwartek lub piątek będzie z nami trenował i zobaczymy, jak się będzie czuł.

– Niestety, przy obecnym harmonogramie potrzebujemy zawodników w dobrej formie, a w każdym meczu i sesji treningowej tracimy zawodników, co nie jest dobre.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj