Guardiola Pep
fot. www.mancity.com

Trener Manchesteru City, Pep Guardiola wypowiedział się na temat przyszłości Sergio Aguero oraz Fernandinho. Obaj zawodnicy wraz z końcem sezonu wypełnią swoją umowę z klubem z Etihad Stadium i do tej pory kwestia ich dalszych losów nie została rozstrzygnięta.

? Będziemy rozmawiać z Sergio Aguero jako człowiekiem i oczywiście jako zawodnikiem. Zobaczymy, co się stanie na koniec sezonu. Nie możemy zapomnieć o tym, jak długo nie było go na boisku. Teraz sytuacja zaczęła się polepszać. Wiem, że Sergio potrzebuje minut, aby osiągnąć swoją najlepszą formę, ale mam też świadomość, że nie jest to moment, w którym możemy dać mu ich odpowiednią ilość. Myślę, że klub rozmawiał już z agentem Sergio i znają sytuację. Porozmawiamy na koniec sezonu, podobnie jak z Fernandinho ? powiedział trener Manchesteru City o sytuacji kontraktowej argentyńskiego napastnika.

? Teraz nadchodzą najważniejsze dwa-trzy miesiące sezonu. Zdecydujemy o przyszłości Sergio i Fernandinho, ale nie tylko. Zawodnicy bez kontraktu mogą odejść. Może kogoś wypożyczymy, może pojawią się zawodnicy z akademii, może kupimy kilku zawodników, nie wiem. Podejmiemy decyzję pod koniec sezonu. Nie wiem, co się wydarzy. Dla mnie następny sezon jest jeszcze daleko, tak jak projekt na następny sezon ? podsumował Pep Guardiola.

Źródło: www.mancity.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments