Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola uważa, że ostatnia seria zwycięstw jego zespołu wynika przede wszystkim z obecności w zespole światowej klasy zawodników. Według hiszpańskiego trenera, osiąganie sukcesów nie jest możliwe bez odpowiednich piłkarzy.

? Sekret polega na tym, aby mieć dobrych zawodników ? powiedział Guardiola na konferencji prasowej przed meczem z Tottenhamem.

? Nie można robić wielkich rzeczy bez najlepszych graczy, a najlepsi gracze kosztują. Kiedy ludzie mówią, że Manchester City wygrywa, ponieważ Pep Guardiola wydał duże pieniądze, mówię, że to prawda. Absolutnie prawda. Bez inteligentnych graczy, dobrych umiejętności, dobrej jakości, osiągnięcie sukcesu jest niemożliwe.

? Dużo pracujemy, mamy silną społeczność w zespole, która bardzo się wspiera, ale najważniejsze jest, aby mieć najlepszych, najbardziej utalentowanych graczy.

? Bez tego możesz wygrywać i przegrywać. W dużych klubach, które wymagają od Ciebie wygrywania, wygrywania, wygrywania i zdobywania tytułów jest inaczej.

Źródło: www.mancity.com