Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola poinformował podczas konferencji prasowej przed meczem z Southampton, że jego zespół zdołał już odbudować się mentalnie po porażce z Manchesterem United w minioną niedzielę.

Hiszpański trener Manchesteru City jest przekonany, że jego zawodnicy przystąpią do najbliższego meczu z odpowiednią motywacją.

? Zostało nam dziesięć gier do końca sezonu i musimy wygrać sześć lub siedem, aby zdobyć tytuł z punktu widzenia matematycznego ? powiedział trener Manchesteru City, Pep Guardiola podczas konferencji prasowej przed meczem z Southampton.

? Dzień po meczu z Manchesterem United towarzyszyła nam mieszanka rozczarowania i smutku. Drugi dzień był lepszy, a dziś było widać ogień na boisku treningowym. To powszechna reakcja.

? Wszyscy zdawali sobie sprawę, jak trudno jest wygrać tak dużo spotkań i mieć tak dobrą serię. Zrobiliśmy to i teraz skupiamy się na kolejnym meczu. Wciąż jest wiele do zrobienia, aby zwyciężyć w Premier League i wciąż gramy we wszystkich rozgrywkach.

? W naszych przygotowaniach do meczu z Southampton na pewno nie nastąpią żadne zmiany. Nie będziemy też przygnębieni ostatnią porażką ? to piłka nożna. Możesz przegrywać gry. To, co nie jest normalne, to nasza ostatnia seria. Manchester United to topowy, topowy klub ? mieliśmy prawo przegrać.

? Każda drużyna o coś walczy. Widzimy, jak trudne są wszystkie mecze. Jutrzejszy mecz nie będzie wyjątkiem. Na pewno bądźmy skupieni, pozytywni. Chcemy nadal być tym, kim jesteśmy, a jeśli to zrobimy, wygramy więcej gier.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj