Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola jest zadowolony z postawy swojej drużyny i ale uważa, że jego zespół musi teraz wygrywać wszystkie spotkania, aby móc marzyć o dogonieniu Chelsea FC w rozgrywkach Premier League.

The Citizens odnieśli w niedziele czwarte z rzędu zwycięstwo w lidze i tracą do liderujących londyńczyków osiem punktów. Każda wpadka zespołu prowadzonego przez Hiszpana, może okazać się teraz bardzo przykra w konsekwencjach.

– Szkoda, że odległość pomiędzy nami, a Chelsea jest tak duża, ale takie są niestety fakty. Powiedziałem wiele razy w ciągu ostatniego miesiąca, że nie możemy myśleć zbyt wiele, o wielkich celach i osiągnięciach, tylko o każdym kolejnym meczu.

Szkoleniowiec City pochwalił także swojego podopiecznego – Davida Silvę: – David jest jednym z najlepszych piłkarzy, z którymi miałem okazję pracować w swojej karierze, więc jestem szczęściarzem, że mam taką możliwość. Jednym z powodów, dla których zdecydowałem się pracować w City, była praca właśnie z nim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj