Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Pep Guardiola uważa, że Manchester City musi czerpać przyjemność z rywalizacji o trofea po pierwszym z trzech meczów w trzech rozgrywkach w tym tygodniu.

Guardiola twierdzi, że to zaszczyt walczyć o trofea na koniec sezonu, a jego ambicją jest starać się jak najdłużej przedłużać to wyzwanie.

Rozmawialiśmy z zawodnikami o tym, jak niesamowicie jest być w tym miejscu ponownie. Przed meczem rozmawialiśmy i powiedzieliśmy: To przywilej.

– Po tym, co zrobiliśmy w poprzednich sezonach walczymy o mistrzostwo Anglii, w środę grając z Realem Madryt mamy szanse na zakwalifikowanie się do półfinału Ligi Mistrzów, a w przyszłą sobotę będziemy walczyć o finał Pucharu Anglii.

– Spróbuj przedłużyć to o jeszcze jeden tydzień, jeszcze jeden tydzień, jeszcze jeden tydzień. Zawodnicy wiedzą, że jeśli stracą punkty w Premier League, nie będą mieli szans. Nie wiem, co stanie się jutro, ale wiedzą, że dzisiaj wygrają na 100%.

– Jedynym sposobem jest wygrywanie meczów i wywieranie presji. Luton to trudny rywal. OK, strzelamy pięć goli. To jedyna wiadomość, jaką możemy przekazać.

– Mamy sześć meczów, a jeśli nam się nie uda, pogratulujemy rywalom. Wykonaliśmy jednak swoją pracę i to właśnie musimy zrobić.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj