Pep Guardiola maska
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola wyznał, że jest zachwycony sprawnością swoich zawodników. Mistrzowie Anglii wznowili treningi w zeszłym tygodniu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Do tej pory sesje odbywały się w małych grupach – kontakt między graczami jest nadal ograniczony, ale Guardiola zdążył zaobserwować wystarczająco dużo, aby stwierdzić, że jego drużyna zrobiła wszystko, aby utrzymać wysoki poziom sprawności przez cały czas spędzony w domu.

? Z formą moich zawodników jest naprawdę dobrze. Myślę, że nie mogli się doczekać powrotu i ponownego trenowania i robienia tego, co lubią. Wrócili w idealnej formie.

? Przestrzegamy zasad, wytycznych. Musimy. To jest najważniejsze. Nie robimy nic wyjątkowego. Wyjątkowi są lekarze, pielęgniarki, naukowcy, sprzątaczki, którzy narażają własne życie, aby uratować nasze życie. Kiedy na całym świecie panuje wyjątkowa sytuacja, musisz się dostosować.

? Myślę, że wszyscy fani na całym świecie czekają na oglądanie piłki nożnej. Chcemy wrócić do gry, ale teraz priorytetem są inne rzeczy. Nadal kluczowe jest bezpieczeństwo, jesteśmy ostrożni, a kiedy będzie to możliwe, wrócimy. 

? Najważniejsze jest teraz przestrzeganie instrukcji. Jeśli powiedzą, że używaj maski, zostań w domu, zachowaj dystans społeczny ? musimy to zrobić. W NHS jest wiele osób, które narażają własne życie, aby uratować nasze życie. To niesamowite, co zrobili dotychczas, dlatego musimy przestrzegać zasad. Teraz nie możemy zrobić niczego złego.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj