Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola zaapelował do swoich zawodników, aby nie spoczęli na laurach i kontynuowali ciężką pracę po objęciu prowadzenia w angielskiej Premier League.

Manchester City wygrał siedem meczów z rzędu w Premier League i jest niepokonany od 18 spotkań we wszystkich rozgrywkach.

? Mamy wrażenie, że stajemy się coraz lepsi. Czujemy się bardziej komfortowo; kontrolujemy więcej aspektów niż w niektórych meczach na początku sezonu, kiedy gracze nie byli w formie lub zmagali się z koronawirusem ? powiedział szkoleniowiec Manchesteru City.

? Na szczęście wróciliśmy do wysokiej formy i jesteśmy coraz lepsi, ale piłka nożna zawsze się zmienia, więc nie można myśleć, że to się skończyło. 

? Piłka nożna to małe szczegóły, które mogą wszystko zmienić. Nie możesz być rozczarowany, kiedy nie osiągasz zakładanych rezultatów, ponieważ sytuacja jest specyficzna. Podobnie, kiedy wszystko idzie dobrze, musisz być spokojny i myśleć o następnym meczu.

Źródło: www.mancity.com

1 KOMENTARZ

  1. Tak jest nie ma co się zadowalać delikatną przewagą punktową, lecimy dalej !
    Pomimo tego że początki były trudne dla nas to teraz nie możemy popełniać błędów, tracić głupich bramek ,. Praca i skupienie !!!

    Nie ważne jak kto zaczyna, ważne jak kto kończy!
    Trzymam kciuki by właśnie tak było do końca, chociaż rywalizacje w tym sezonie jest mega zacięta!