Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola stwierdził, że decyzja Kevina De Bruyne’a o podpisaniu nowego kontraktu z zespołem z Etihad Stadium jest wielkim komplementem dla całego Manchesteru City.

De Bruyne podpisał w tym tygodniu nową umowę z zespołem Obywateli ważną do 2025 roku, co oznacza, że w momencie jego wypełnienia, przekroczy on barierę 10 lat gry w Manchesterze City.

? Jesteśmy zachwyceni zawodnikami, którzy decydują się zostać w klubie na dłuższy czas ? miejmy nadzieję, że do tego grona dołączy więcej osób. Mogę mówić o sobie. Jestem tu pięć lat, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, będę miał jeszcze dwa lata ? powiedział Guardiola.

? Klub nam pomaga i daje komfortowe warunki. Cieszę się, że Kevin, który ma świat u swoich stóp i może grać dla każdego, decyduje się zostać z nami. To wielki komplement dla Manchesteru City.

? Nigdy nie jestem zaangażowany w kontrakty ? to należy do Txiki Begiristaina i klubu. Ale moja osobista opinia jest taka, że ??jestem więcej niż zachwycony. Miejmy nadzieję, że w przyszłości możemy zrobimy duży krok naprzód.

Guardiola wypowiedział się także na temat nadchodzącego meczu Manchesteru City z Leeds United.

? Jeśli jest jedna osoba, która może wychwycić sekrety przeciwnika, to właśnie Marcelo Bielsa. Jego etyka pracy, jego znajomość gry. Wiem, jak ciężkie czeka nas jutro zadanie. Mam nadzieję, że jesteśmy dobrze przygotowani do tego spotkania. Jesteśmy blisko celu, a jutro możemy zrobić duży krok.

? Nie myślę o pozostałej części sezonu ? myślę o jutrze. Wczoraj spędziłem 20 godzin oglądając mecze Leeds. Podziwiam wiele rzeczy, które robią, zwłaszcza to, jak zachowują się na boisku. Nie ma znaczenia przeciwnik, czy rozgrywki. Żądają robienia rzeczy, do których nie jesteś przyzwyczajony.

? Mecz Leeds United to wyzwanie. Jesteśmy bardzo blisko ? potrzebujemy trzech zwycięstw i jednego remisu, a kiedy grasz u siebie, chcesz wygrać.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj