Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City wciąż oficjalnie nie potwierdził jeszcze transferu pomocnika Borussii Dortmund, lkaya Gündogana, ale przenosiny Niemca na Etihad Stadium wydają się być tylko i wyłącznie kwestią czasu.

Potwierdzają się natomiast informacje, że mimo transferu Gündogana, MCFC pracuje także nad transferem innego środkowego pomocnika.

Nowy szkoleniowiec City, Pep Guardiola w nowym sezonie koniecznie chce zobaczyć w barwach swojego zespołu pomocnika Realu Madryt, Toniego Kroosa i według raportów z Hiszpanii, prowadził już rozmowy z otoczeniem reprezentanta Niemiec w kwestii jego przenosin na Wysypy Brytyjskie.

– Guardiola rozmawiał z agentem Kroosa. Nie nastąpił bezpośredni kontakt z Realem Madryt, ale z doradcą zawodnika. Informacja ta została jednak przekazana bezpośrednio do klubu, który chcąc zatrzymać Kroosa i spełnić jego oczekiwania, musi podnieść jego wynagrodzenie. Podobnie było z Varanem, Benzemą, Balem i Cristiano Ronaldo. Kontrakt Ronaldo został przedłużony i zostanie to ogłoszone w przyszłym tygodniu – uważa hiszpański dziennikarz, Paco Gonzalez.

Podobnego zdania jest także Joseba Larranaga.

– Guardiola jest zainteresowany Kroosem i wieloma innymi zawodnikami, w tym Danielem Carvajalem. Pep najpierw rozmawia z agentami zawodników, aby ocenić sytuację.

O zainteresowaniu Kroosem mówi się już od dłuższego czasu. Reprezentant Niemiec należy do jednych z ulubionych zawodnikó Guardioli i z pewnością Hiszpan zrobi wszystko, aby go zakontraktować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj