www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola jest zadowolony z progresu, jaki w obecnym sezonie zrobili John Stones oraz Joao Cancelo. Obaj zawodnicy mieli w przeszłości problem z ustabilizowaniem formy, ale w obecnym sezonie grają na wysokim poziomie.

? Nastawienie Johna Stonesa zawsze było takie samo, ale widać, że jest teraz szczęśliwszy i silniejszy, ponieważ jest zdolny do gry ? powiedział Guardiola.

? Nie jest kontuzjowany co dwa lub trzy tygodnie. To bardzo mu pomogło. W ostatnim czasie grał naprawdę dobrze. Jest rozsądnym facetem, który zawsze skupia się na tym, co musimy zrobić. Chciałbym, aby przez następne 10-12 lat ? niezależnie czy będzie pracował ze mną, czy z innymi trenerami utrzymywał styl, w jakim żyje i troszczy się o swoją karierę, swoje ciało, swoje życie, wszystko.

? Jeżeli chodzi o Joao Cancelo, to potrafi on grać po obu stronach boiska, a jego nastawienie i zaangażowanie na każdym treningu jest dobre. Jesteśmy zachwyceni jego występami i wiemy, że potrafi grać jeszcze lepiej.

? Ostatni mecz z West Bromwich nie był jego najlepszym występem, więc chcemy spróbować wyciągnąć z niego to, co najlepsze w kolejnym spotkaniu.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj