Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Manchester City pokonał Club Brugge 5:1 w spotkaniu rozgrywanym w ramach faz grupowej Ligi Mistrzów. Trener Obywateli, Pep Guardiola był zachwycony postawą swoich piłkarzy, jednak ujawnił, że kilka rad przekazanych przez Vincenta Kompany’ego pomogło w odniesieniu tego zwycięstwa.

? Byliśmy bardzo dobrzy. To był jeden z naszych  najlepszych występów, jakie zagraliśmy w w europejskich pucharach. Na pewno nie lekceważyliśmy Brugge, ponieważ znam ich całkiem dobrze. Rozmawiałem z Vincentem Kompany i przekazał mi kilka informacji. Zna Brugge lepiej ode mnie ? powiedział Pep Guardiola podczas pomeczowej konferencji prasowej.

?  Myślę, że zagraliśmy naprawdę dobry mecz pod wieloma względami, przez co nie mogli być tym, kim są. Doskonale wiem, kim są.

? Oglądałem Brugge podczas przerwy międzynarodowej. Oglądałem wiele gier. Wiem, jak dobrze poradzili sobie z PSG. Minie kilka tygodni, zanim przyjadą do Manchesteru i jestem pewien, że się dostosują.

? Na pewno nie będzie tak jak dziś. Mają dumę, zobaczą mecz, zobaczą, co mogą zrobić lepiej. Będziemy musieli jak najlepiej przygotować się, aby zdobyć komplet punktów.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj