Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola jest pewien, że rywalizacja jego zespołu w walce o trofea z Liverpoolem uczyniła jego drużynę lepszym zespołem.

Oba kluby rywalizowały ze sobą o tytuł mistrza Anglii w ciągu ostatnich czterech sezonów i po raz kolejny walczą o tytuł, z jednym punktem dzielącym ich przed niedzielnym meczem na Etihad Stadium.

? Liverpool na pewno wpłynął na nas. Kiedy zdobędziesz 100 punktów w sezonie, po tym gdy ktoś zdobył 98 punktów, potrzebujesz kogoś, kto Cię do przodu, abyś zdał sobie sprawę, że są blisko.

? Nie wiem, co  zamierza zrobić Liverpool, ale znając nasz klub, naszego prezesa i dyrektora generalnego, chcemy się rozwijać. Jestem prawie pewien, że Liverpool i inne zespoły spróbują także to zrobić.

? Kiedy będę na emeryturze, będę pamiętał, że naszym największym przeciwnikiem był Liverpool i Jürgen Klopp. Graliśmy ze sobą wiele razy. Jose Mourinho także jest wyjątkowym trenerem i byłem jego rywalem w Barcelonie, ale tutaj jestem więcej lat. Jestem tu od pięciu lat i grałem z nim wiele razy. Cały czas byliśmy blisko.

? Zawsze kontrolujemy się nawzajem, ponieważ są dobrzy i miejmy nadzieję, że myślą, że my także jesteśmy dobrzy.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj