Strona główna Wiadomości Pep Guardiola Guardiola: Jeśli nie chcę wymówek od moich zawodników i personelu, nie mogę usprawiedliwiać siebie

Guardiola: Jeśli nie chcę wymówek od moich zawodników i personelu, nie mogę usprawiedliwiać siebie

0
Guardiola: Jeśli nie chcę wymówek od moich zawodników i personelu, nie mogę usprawiedliwiać siebie
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola twierdzi, że ostateczna odpowiedzialność za losy jego zespołu spoczywa na nim samym, ale ponownie podkreślił, że oczekuje, że każdego dnia każdy z jego zawodników będzie starał się wydobyć z siebie to, co najlepsze.

Podczas rozmowy z mediami na przedmeczowej konferencji prasowej przed piątkowym starciem czwartej rundy Pucharu Anglii z Arsenalem na Etihad Stadium, Guardiola został zapytany o komentarze, które wygłosił w zeszłym tygodniu na temat swojej odpowiedzialności za zmiany taktyczne.

– Moim obowiązkiem jest osiąganie wyników i przygotowanie zawodników do występów na jak najwyższym poziomie, aby wygrywać mecze – powiedział trener Manchesteru City.

– Jeśli nie chcę wymówek od moich zawodników i personelu, nie mogę usprawiedliwiać siebie. Od pierwszego dnia mojej kariery, najpierw patrzę na siebie. Jaka korzyść byłaby, gdybym powiedział, że przegraliśmy przez ciebie czy przez ciebie? Przegraliśmy… to już przeszłość!

– To, co wydarzyło się w przeszłości, jest przeszłością. Dostajemy pensję, mamy kontrakty za to, co będziemy robić w przyszłości, a nie w przeszłości. Jeśli przedłużymy kontrakt, to na przyszłość… nie na przeszłość.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj