Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola był zadowolony z postawy swojej drużyny w drugim meczu sparingowym przeciwko Barnsley, które zakończyło się zwycięstwem The Citizens 4:0.

Dla drużyny z Etihad Stadium było to drugie zwycięstwo odniesione w ciągu czterech dni, po tym jak we wtorek pokonała Preston 2:0. W kolejnym meczu Manchester City zmierzy się z Blackpool, a następnie z Leicester City w pojedynku o Tarczę Wspólnoty.

? Najlepszym sposobem, aby uzyskać optymalną formę i zapamiętać kim jesteśmy, jest rozgrywanie spotkań ? powiedział Guardiola po meczu z Barnsley.

? Przed sezonem zawsze jest wiele rzeczy do poprawy. Przeciwnik starał się sprawić nam jak największe problemy, dlatego myślę, że był to dobry test. W następny wtorek czeka nas kolejny mecz i sądzę, że jest to dobre dla nas wszystkich.

? Barnsley jest młodym zespołem z moim przyjacielem i kolegą Markusem Schoppem w roli trenera. Byliśmy przyjaciółmi w Brescii i mam nadzieję, że będzie miał dobry sezon. To był dobry mecz, próbowali grać, stwarzaliśmy okazje, ale broniliśmy się w naprawdę dobrze i sądzę, że była to dobra gra.

Źródło: www.mancity.com