Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola pochwalił trenera Norwich City, Daniela Farke za styl gry jego drużyny przed sobotnim starciem obu ekip na Etihad Stadium.

Manchester City gościć będzie beniaminka Premier League w swoim pierwszym meczu na własnym stadionie w nowym sezonie, podczas gdy Kanarki przystąpią do tego meczu po porażce z Liverpoolem.

– Daniel Farke jest wyjątkowym trenerem. Zawsze lubię oglądać grę jego drużyn – zadeklarował trener Manchesteru City na przedmeczowej konferencji prasowej.

– Nie widziałem wiele ich spotkań w zeszłym roku, ale w roku, w którym byli w Premier League, nie osiągnęli wyników na jakie zasługiwali swoją grą. Są drużyną, która będzie próbowała grać i wykorzystywać swoich zawodników, takich jak Teemu Pukki i inni.

– Będziemy przygotowywać się do meczu z naprawdę dobrym zespołem. Jesteśmy niesamowicie zachwyceni, że w końcu zagramy na Etihad Stadium z naszymi kibicami. Mam do nich dużo szacunku, zwłaszcza do Daniela Farke. Mam nadzieję, że zagrają na dobrym poziomie.

Źródło: www.mancity.com