Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola mówi, że nie ma wątpliwości co do głodu i chęci swoich graczy w kolejnym sezonie.

Zaledwie pięć tygodni po historycznej nocy w Stambule, gdzie Manchester City pokonał Inter Mediolan, aby wygrać Ligę Mistrzów i zapewnić sobie potrójną koronę, Obywatele są w trakcie przygotowań do sezonu 2023/24.

W niedzielę w Tokio, Manchester City zmierzy się z Yokohama F Marinos w pierwszym meczu Asia Tour 2023.

Podczas przedmeczowej konferencji prasowej w stolicy Japonii, Guardiola jednoznacznie określił, w jaki sposób jego zawodnicy będą starali się kontynuować najwspanialszy rok w historii klubu.

– Odbyliśmy razem tylko trzy sesje treningowe, więc wciąż jesteśmy daleko od celu, ale znam dobrze moich zawodników i jestem prawie pewien, że będą gotowi – ​​zapewnił Guardiola.

–  Nie wiem, na ile będziemy konsekwentni po tym, co zrobiliśmy – ale poproszę ich, aby nie zapominali o tym, co zrobiliśmy, ale spróbujemy zrobić to ponownie krok po kroku.

– Staramy się zachować spokój, nasz rytm i pamiętać, kim jesteśmy jako zespół. Mieliśmy doskonałe doświadczenie grając w Yokohamie cztery lata temu z Ange Postecoglou, menedżerem Tottenhamu. Dla nich był to koniec sezonu i walczyli o ligę.

– Będą o mile przed nami pod względem kondycji, ale nie możemy się doczekać jutra, ponieważ jest to lepsze niż pobyt w hotelu i treningi.

Źródło: www.mancity.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments