Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola był zadowolony z wygranej swojej drużyny w meczu z Chelsea.

Hiszpański trener City zadedykował wygraną swojej drużyny kontuzjowanym – Benajminowi Mendy’emu i Sergio Aguero.

– Chciałbym zadedykować dzisiejsze zwycięstwo Benjaminowi Mendy’emu i Sergio Augero.

– Jesteśmy bardzo smutni z powodu urazu Benjamina. Jest to facet, który daje nam zupełnie innego ducha w szatni. Sergio powinien wkrótce powrócić do nas. Mamy dwie możliwości – narzekać na graczy niedostępnych lub grać zawodnikami, których mamy, a także są wyjątkowi.

– Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać. To mój pierwszy raz jako trener, kiedy wygrałem na tym stadionie.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ najważniejszą rzeczą jest wygrać grę. Nasz sposób gry w drugiej połowie był naprawdę dobry.

– Chelsea jest niebezpieczna, gdy się przeciwstawia, ale staraliśmy się utrzymać piłkę w jak największym stopniu. Jesteśmy szczęśliwi z tego, że wygramy. Nie zapomnijmy jednak, że mamy dopiero wrzesień, a przed nami jest jeszcze długa droga.

– Kevin De Bruyne robi absolutnie wszystko na boisko. On może strzelić, podać, walczyć  – jestem szczęśliwy z jego powodu.

– Jest mądry. Jego jakość pozwala mu grać na czterech, pięciu, sześciu pozycjach. Mamy szczęście, że go mamy.

– Fabian Delph ponownie zagrał znakomicie, jego krycie było doskonałe. Jest agresywny, jestem szczęśliwy z jego powodu, ponieważ ostatni sezon był dla niego trudny.

– Staraliśmy się monopolizować piłkę, grać, grać i jeszcze raz. Trzy dni temu Chelsea wygrała w Madrycie, dlatego możemy być dodatkowo zadowoleni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj