Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

W sobotę Manchester City powróci do zmagań w angielskiej Premier League meczem przeciwko Burnley. Chociaż najbliższy rywal Obywateli zajmuje obecnie miejsce w strefie spadkowej, trener Manchesteru City, Pep Guardiola spodziewa się ciężkiej przeprawy.

? Burnley było w trudnej sytuacji wiele razy i zawsze udawało im się przetrwać. Dlaczego? Ponieważ nigdy się nie poddają. Właśnie dlatego Sean Dyche jest doskonałym trenerem ? stwierdził Pep Guardiola.

? Gra w pewien, określony sposób i jest maszyną w tym co robi. Jestem jego wielkim fanem. Trzyma się swoich zasad. Nigdy się nie poddają i właśnie dlatego dostał nowy kontrakt.

? Jadą na Anfield i są w stanie wygrać, jadą na Emirates i są w stanie wygrać. Mają serce, pasję i charakter, które z pewnością Sean i personel wnoszą do tego zespołu. To jest najważniejsze.

? Niektóre zespoły, które zaczynają przegrywać, załamują się ? inne zostają i walczą, tak jak Burnley. Może mieliśmy dobre wyniki przeciwko Burnley, ponieważ byłem ostrożny. Dużo uwagi poświęcam ich umiejętnościom. To jest wiadomość, którą przekażę dziś graczom i mam nadzieję, że będzie to widać na boisku.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj