Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola był bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników w sobotnim meczu z West Bromwich Albion.

Drużyna z Etihad Stadium odniosła wysokie zwycięstwo 4:0, a hiszpański trener był szczególnie zadowolony z postawy Sergio Aguero, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Guardiola wyznał, że Argentyńczyk jest jednym z najlepszych zawodników, jakich widział w całym swoim życiu.

– Sergio Aguero jest dla nas niesamowicie ważny. Jest częścią historii tego klubu i bardzo chciałbym pomóc mu stać się jeszcze lepszym. Sergio jest genialny, ale może być jeszcze lepszy grając w Manchesterze City. Każdy z nas stara mu się w tym pomagać. Jego pierwszy gol był naprawdę dobry, ale drugi zrobił na mnie ogromne wrażenie.

– Sergio Aguero jest jednym z najlepszych zawodników, jakich kiedykolwiek widziałem. Między innymi dlatego, moim celem jest pomóc mu, aby był jeszcze, jeszcze lepszy.

– Wystarczy zobaczyć, ile goli strzelił już Sergio w tak trudnej lidze, jak Premier League. Chcę mu pomagać, ponieważ jest on także jednym z najmilszych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałem. Uwielbiam pracować z miłymi ludźmi – Sergio jest jednym z nich.

– Premier League, moi przyjaciele, jest bardzo trudną ligą! Wygrywaliśmy z West Bromwich 2:0 do przerwy, a oni zaczęli grać swój najlepszy futbol. Początkowo udało nam się to kontrolować, ale potem było ciężko, ponieważ przeciwnik jest naprawdę dobry.

– Po trzech remisach i trzech porażkach, staraliśmy się znów wygrać i pokazać jeszcze więcej niż w ostatnich meczach. Byliśmy jeszcze lepsi jako drużyna, a to świadczy o jakości zawodników. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ teraz będziemy pewniejsi siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj