Jack Grealish
fot. www.mancity.com

Manchester City jest podobno otwarty na zakończenie współpracy z Jackiem Grealishem w letnim oknie transferowym.

W 2021 roku City podjęło decyzję o zapłaceniu Aston Villi kwoty 100 milionów funtów za podpisanie kontraktu z Grealishem i chociaż Anglik odegrał kluczową rolę w potrójnym sukcesie klubu w sezonie 2022–2023, jego liczby niekoniecznie uzasadniają jego cenę.

Łącznie w 116 występach Grealish strzelił 14 goli i zaliczył 17 asyst, a bieżący sezon okazuje się jak na razie sporym rozczarowaniem – między innymi także za sprawą licznych kontuzji.

Trener Pep Guardiola wskazywał już wcześniej, że 28-latek ma nad czym pracować, aby ponownie ugruntować swoją pozycję w wyjściowym składzie, a szanse na grę prawdopodobnie pojawią się w kwietniu, który będzie bardzo intensywny, jeśli uda mu się uporać z problemami z pachwiną.

Tymczasem według HITC, Grealish może znaleźć się w gronie zawodników, którzy odejdą z klubu, jeśli Manchester City dokona odpowiednich wzmocnień.

Z raportu wynika, że ​​za kulisami istnieją obawy, że Grealish nie rozwinął się pod wodzą Guardioli w sposób, w jaki się od niego oczekiwało. Niekorzystny jest też fakt, że Grealish we wrześniu skończy 29 lat i jest jednocześnie jednym z najlepiej zarabiających zawodników w klubie.

Źródło: www.hitc.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj