Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

O tym transferze wiadomo było już od dłuższego czasu, ale z dniem dzisiejszym, wszystko stało się faktem.

Manchester City za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej oraz kanałów społecznościowych poinformował o zakontraktowaniu zawodnika i przedstawił go, jako nowego członka zespołu dowodzonego przez Pepa Guardiolę.

– Gabriel jest zawodnikiem obdarzonym świetnym zmysłem technicznym. Zainteresowanie jego osobą wykazywały największe kluby w Europie i cieszymy się, że zdecydował się dołączyć do City – poinformował dyrektor sportowy klubu, Aitor Beguiristain

– Myślę, że ma potencjał, aby stać się jednym z najlepszych napastników na świecie i z niecierpliwością czekamy na jego dalszy rozwój, najlepiej tutaj w Manchesterze.

– Myślę, że z Pepem Guardiolą, jako trenerem Gabriel Jesus znajduje się w odpowiednim miejscu, aby w pełni wykorzystać swój potencjał.

Sam zawodnik wyznał, że dołączył do zespołu Obywateli z nastawianiem, aby zdobywać trofea.

– Chcę wygrywać tytuły, a Manchester City to klub, który chce wygrać wszystko, co jest do wygrania. City zawsze gra o zwycięstwo w rozgrywkach, w jakich bierze udział. Fakt ten oraz obecność Pepa Guardioli i niektórych zawodników był czynnikiem, dla którego wybrałem ten klub – stwierdził 19-letni piłkarz, który podpisał umowę ważną do 2021 roku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj