Phil Foden
fot. www.mancity.com

Wychowanek Manchesteru City, Phil Foden był zadowolony z wyniku uzyskanego przez jego zespół w niedzielnym meczu z Liverpoolem. The Citizens zwyciężyli 4:1, a Foden miał swój wkład w ten sukces, zdobywając czwartą bramkę dla City.

? Pokazaliśmy odwagę od pierwszej minuty, zwłaszcza że Liverpool grał naprawdę dobrze i utrudniał nam zadanie. Staraliśmy się jednak grać w naszą grę i ostatecznie to się opłaciło. Każdy gracz chce grać w takich spotkaniach ? powiedział Phil Foden po meczu z Liverpoolem.

? Myślę, że w drugiej graliśmy jeszcze lepiej. To jest coś, nad czym warto popracować ? aby spróbować notować dobry start w każdej możliwej grze.

? Zdecydowanie wymusiliśmy błędy na Liverpoolu. To coś, nad czym pracowaliśmy podczas treningu, aby wywierać presję na przeciwniku.

Według Fodena, wygrana z Liverpoolem była dla Manchesteru City sporym krokiem w stronę mistrzowskiego tytułu, jednakże Anglik ma świadomość, że przed jego zespołem jeszcze długa droga.

? Zwycięstwo dało nam spore szanse na wygranie mistrzowskiego tytułu. Wiemy jednak, że zadanie nie zostało jeszcze wykonane, a przed nami jeszcze długa droga. Musimy nadal to robić i zdobywać kolejne punkty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować to. Zwycięstwo na Anfield jest bardzo istotne.

? Kiedy pokonasz mistrzów, pewność siebie wzrasta. Nie wygraliśmy tutaj od dłuższego czasu, więc cieszymy się z wygranej.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj