Fernandinho
www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Fernandinho wraz z końcem sezonu wypełni swoją umowę z klubem z Etihad Stadium. Pomimo 35 lat, Brazylijczyk wciąż jest ważną postacią w zespole dowodzonym przez Pepa Guardiolę, jednak póki co nie pojawiły się żadne informacje, jakoby miało dojść do parafowania przez zawodnika nowego kontraktu.

Na dzień dzisiejszy wydaje się, że najbardziej prawdopodobnym kierunkiem dla byłego zawodnika Szachtara Donieck jest powrót do ojczyzny i podpisanie umowy z Athletico Paranaense, którego jest wychowankiem.

? Otrzymaliśmy dla Fernandinho kilka dobrych propozycji od klubów brazylijskich i europejskich. Jest fenomenalnym graczem i osobą ? powiedział agent Fernandinho, Branchini na łamach Globo Esporte.

? Wierzę, że niedługo będzie wiedział, jaką decyzję podejmie. Wszyscy wiedzą, że Fernandinho darzy Athletico i jego zarząd wielką sympatią. Ja również mam doskonałe relacje z prezesem Mario Celso Petraglią. Rozmowy zdarzały się zawsze, ale nie mogę powiedzieć, że rozmawiamy o kontrakcie. To się jeszcze nie wydarzyło. Trudno jest jednak pomyśleć o powrocie Fernandinho do Brazylii bez gry w Athletico. Musimy jednak poczekać, to trudna decyzja, którą musi podjąć wraz z rodziną.

Źródło: www.globoesporte.globo.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj